"چشمها را باید شست،جور دیگر نگریست"تابصیر بود.

موضوعات
لینک دوستان
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


شوی دراماتیک گوگوش برای تبلیغ همجنس گرایی!…
نویسنده : دیده بان
جمعه 9 اسفند 1392
عمارها - مجیداصغری(دیده بان):پخش آکادمی موزیک گوگوش از شبکه ضد اخلاقی من و تو و مجری گری رها اعتمادیِ بهایی برای این برنامه پیوند این خواننده بدنام را با مافیای ابتذال و فساد را عیان کرد . این خواننده بدنام در اقدام جدید به خواندن موزیک ویدیوئی کرده که در آن تبلیغ همجنسگرایی را دنبال میکند .
دارم میترسم از خوابی که شاید هردو مون دیدیم —— ازاینکه هردومون باهم خلاف کعبه چرخیدیم!!
این بیت قسمتی از آخرین کار گوگوش است که به نام بهشت! ودرقالب موزیک- ویدئو پخش شده . موزیک ویدئویی که در آن به صورت وقیحانه از هم جنس گرایی جانبداری میشود .
در لابلای موزیک پلی بک هایی به رابطه دونفر میزند. در ابتدا دختری را نشان میدهد که توسط یک نفر(که چهره اش برای مخاطب قابل دید نیست) از خواب بیدار میشود و آن فرد حلقه ای را به او هدیه میدهد که حلقه نامزدی و شروع یک رابطه عاشقانه به ذهن مخاطب خطور میکند.
در اواخر موزیک این دختر را دوبار نشان میدهد که در کنسرت حضور دارد با همان فردی که باز هویتش نامشخص است .
وقتی موزیک تمام میشود این دونفر را باز نشان میدهد با این تفاوت که چهره آن فرد، دیگر مشخص شده و مخاطب میبیند که کلاه گشادی سرش رفته .بله نفر دوم این رابطه عاشقانه هم یک مونث هست! یعنی یک رابطه میان دوهم جنس !
اما در این روایت نشان میدهد که جامعه به همجنسگرایان بی مهری میکند ویک تصویر مظلومانه از آنها نشان میدهد. در انتها گریه گوگوش وگریه و تشویق حضار ، این مفهوم را به مخاطب القا میکند که این رابطه ها نیاز به همدردی و حمایت دارند!
وقتی این ویدئو با جمله freedom to love for all (آزادی  عشق ورزیدن به همه ) پایان میابد جای شک نمی ماند که این شوی دراماتیک ، تبلیغی بود برای هم جنس گرایی !
گارگردان ایرانی(نوید اخوان) و عوامل پشت پرده این شو با استفاده از افراد ایرانی برای کاراکترهای اصلی این رابطه همسنگرایی (پگاه فریدونی و یاسمین آزادی ) از برنامه شوم خود برای جوانان ایرانی پرده برمیدارند و میخواهند این مفهوم را القا کنند که ایرانیان هم میتوانند به روابطی غیرانسانی، تن بدهند !

مذمت همجنس گرایی در آیات و روایات

ازدواج هم جنس در اسلام و در ادیان آسمانی مردود و ممنوع اعلام شده است. از نگاه کلی تر هم جنس بازی و لواط، عملی بر خلاف فطرت است و هر چه با فطرت هم خوانی نداشت، تأثیر سوء دارد و بر تحیر و سرگردانی و پریشانی آن ها افزوده میشود. به همین دلیل اسناد زیادی از آیات وروایات درباره مذمت هم جنس بازی نقل شده که بسیار تکان دهنده است.
الف ) آیات
در مذمت لواط در قرآن از قول حضرت لوط به قومش آمده است: «أتأتون الذکران من العالمین» ترجمه: آیا در میان جهانیان شما به سراغ جنس مرد می روید و همسرانی را که خدا برای شما آفریده است رها می کنید؟! شما قوم تجاوزگری هستید ( شعراء آیه ۱۶۵).
همچنین خداوند در سوره مومنون آیه هفتم میفرماید: کسانى که براى اقناع غریزه جنسى خود راهی غیر از ازدواج طلب کنند, تجاوزگرند .

ب ) روایات
پیامبر اکرم صلی الله وعلیه وآله فرموده اند: “هر کس با نوجوانی آمیزش جنسی کند، روز قیامت ناپاک وارد محشر میشود، آن چنان که تمام آب های جهان او را پاک نخواهند کرد و خداوند او را غضب میکند و از رحمت خویش دور میدارد و دوزخ را برای او آماده ساخته و چه بد جایگاهی است”. سپس فرمود: “هرگاه جنس مذکر با مذکر آمیزش کند، عرش خداوند به لرزه درمیآید”.
همچنین پیامبر اکرم(ص)در جای دیگر فرمود: «بوی بهشت به مشام کسی که مورد هم جنس گرایی واقع می شود، نخواهد رسید». این رابطه از نظر شرعی کاملا مردود است و هرگز نباید انجام گیرد
امام صادق علیه‌السلام درباره زشتی این عمل می‌فرمایند: «هنگام همجنس‌گرایی، عرش خدا به لرزه می‌آید و عامل این کار در قیامت به صورت ناپاک محشور می‌شود و مورد غضب خدا قرار گرفته و جایگاهش دوزخ است. ( وسائل الشیعه ج ۱۴،ص ۲۴۹)
کما اینکه امام صادق علیه السلام در بیان فلسفه حرمت لواط می فرماید: اگر آمیزش با پسران حلال بود، مردان از زنان بی نیاز می شدند و این موجب قطع نسل بشر می شد و مفاسد زیاد اخلاقی و اجتماعی به بار می آورد. نظر پزشکی نیز ثابت شده که رابطه مرد با مرد و همجنس با همجنس یک رابطه پرخطر است.
امام رضا(ع) نیز در باب فلسفه تحریم همجنس‌گرایى در اسلام فرموده‌اند: « فلسفه تحریم مردان بر مردان و زنان بر زنان این است که این امر بر خلاف فطرت و خلقتی است که خداوند براى زن و مرد قرار داده است (که تمایل به جنس مخالف دارند) پس چنانچه مردان و زنان همجنس‌گرا شوند، نسل بشر قطع مى گردد تدبیر زندگى اجتماعى به فساد مى گراید و دنیا به سمت ویرانى کشیده می‌شود.( علل الشرائع، ج۲، ص ۵۴۷)
در آخر باید گفت که اگر هر روز بخواهیم به امیال و گرایش‌های گروهی از انسان‌ها توجه نموده و حقوق آنها را به رسمیت بشناسیم، آن وقت ممکن است در آینده نزدیک، گروهی تمایل به ارتباطات جنسی با کودکان، محارم یا حتی حیوانات پیدا کنند، پس آیا باید در آن روز نیز به این تمایلات پاسخ مثبت گفت؟ آیا رضایت طرفین می‌تواند مجوز ارتکاب هر گونه رابطه ای باشد؟ پس انسانیت و کرامت انسانی را کجا باید جست؟


:: برچسب‌ها: گوگوش , خواننده بدنام , تبلیغ هم جنسگرایی , ویدئو موزیک بهشت گوگوش ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
\"دیده بان \"میكوشد تا در عرصه جنگ نرم،سربازی باشد برای دفاع از فرهنگ تشیع و آرمانهای انقلاب و ولایت فقیه وسكویی باشد برای رسیدن به \"بصیرت\"كه مقام معظم رهبری بارها به داشتن آن تاكید كرده . آری رسالت دیده بان سنگین است!خداوند بنده را یاری کند که از عهده این مهم برآیم.
به یاد دیده بانی که گلوله قناسه به میان ابروانش راه یافت ودر راه انجام تکلیف فی سبیل الله شهید شد.
مدیر وب سایت : دیده بان
نویسندگان
آرشیو مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic