"چشمها را باید شست،جور دیگر نگریست"تابصیر بود.

موضوعات
لینک دوستان
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


در باب دیدار اقلیت مجلس باخاتمی
نویسنده : دیده بان
جمعه 8 بهمن 1389
حسین شریعتمداری//  شاید این قضاوت در نگاه اول، دور از انتظار به نظر آید كه ملاقات هفته گذشته جمعی از نمایندگان فراكسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با آقای خاتمی را مصداق بارز و بی چون و چرای پشت پا زدن به رأی مردم و حركتی خیانت گونه در همنوایی و همراهی با ستون پنجم دشمنان بیرونی ملت تلقی كنیم. این برداشت اگرچه تلخ و ناگوار است ولی متاسفانه واقعیت دارد و شواهد و اسناد موجود كه چرخه ای بیرون از خواست و نظر ما دارند، حكایتی غیر از این ندارند. واكنش برخی از این نمایندگان درباره چرایی دیدار خویش با خاتمی نیز نشانه های قابل دركی از شرمندگی پنهان و یا پشیمانی آنان دارد كه امید است اگر ندانسته دست به این جرم بزرگ آلوده اند، با توبه ای آمیخته به شجاعت، از ادامه آن دست بردارند و آرای مردم را كه با امید فداكاری آنان در راه اسلام و ملت و نظام فراهم آمده، به پای ستون پنجم شناخته شده دشمنان بیرونی نریزند... و در این باره گفتنی هایی هست؛

1- خیانت خاتمی و ایفای نقش ستون پنجم برای مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس، فقط یك «احتمال»، «برداشت تصادفی» و یا تصوری در حد و اندازه «حدس» و «گمان» نیست، بلكه اسناد فراوان و غیرقابل انكاری از وطن فروشی و خیانت وی حكایت می كند و كیهان تاكنون به نمونه های فراوانی از این اسناد با ذكر منبع و مأخذ اشاره كرده است. گفتنی است كه هیچیك از اسناد ارائه شده در كیهان، از شمار اسناد محرمانه، طبقه بندی شده و «سری» نبوده و نیست، بلكه تمامی آنها اسناد و مدارك آشكاری است كه دسترسی به آنها با توجه به آدرس و مأخذی كه طی چند سال اخیر در كیهان به آن استناد شده، برای همگان امكان پذیر است. به عنوان مثال، یكی از این اسناد كه خاتمی با دستپاچگی و به گونه ای ناشیانه آن را تكذیب كرده است- و این خود نشان آگاهی وی از خیانتی است كه مرتكب شده- ماجرای دو بار ملاقات پنهان وی با جرج سوروس، صهیونیست معروف آمریكایی و مشهور به پدر كودتاهای مخملی است. خاتمی در این ملاقات ها، دستورالعمل و فرمول -به زعم خود- استحاله داخلی و انجام كودتای مخملی با كلیدواژه و اسم رمز «تقلب در انتخابات» را دریافت می كند. نكته در خور توجه آن كه كیهان ماهها قبل از فتنه 88 به این ملاقات ها و برخی از مباحث رد و بدل شده در آن با استناد به منابع آشكار اشاره كرده و نسبت به آن هشدار داده بود. این نكته نیز گفتنی است كه اطلاع رسانی هشدار دهنده كیهان درباره ملاقات خاتمی با جرج سوروس پیش از فتنه 88 و یكسال قبل از بازداشت كیان تاجبخش و عطریانفر و اعتراف آنها به انجام این ملاقات ها بود.
این فقط یك نمونه است و از نمونه های دیگر، نظیر اجرای بی كم وكاست و مو به موی فرمول دیكته شده «مایكل لدین» از سوی خاتمی كه پیشنهاد برگزاری «رفراندوم» در جریان فتنه 88 از جمله آنهاست و بعد از افشاگری كیهان، مایكل لدین بدون آن كه این دستورپذیری خاتمی را انكار كند، در مصاحبه با روزنامه آمریكایی نیویورك تایمز، تلاش كرد، ابعاد و موضوع آن را بی ارتباط با فتنه 88 قلمداد نماید.
خاتمی و موسوی در جریان فتنه 88 به طور آشكار و بدون كمترین پرده پوشی یا انكار، با بهایی ها، سلطنت طلبان، منافقین، ماركسیست ها و تمامی گروه ها و جریانات تروریستی و مخالف اسلام و نظام ائتلاف كرده بودند. آنها مطابق اسناد موجود، نسخه كودتای مخملی و برگرفته از صهیونیست ها نظیر جرج سوروس، جین شارپ، مایكل لدین و... را دنبال می كردند. مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس، با صراحت از سران فتنه حمایت مالی، تبلیغاتی و تداركاتی داشتند. تا آنجا كه شیمون پرز از آنها با عنوان «بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران» یاد كرد، نتانیاهو، آنان را سربازان اسرائیل نامید كه به نمایندگی از رژیم صهیونیستی با جمهوری اسلامی ایران درگیر شده اند، اوباما، حمایت از فتنه گران را یكی از اصلی ترین محورهای استراتژیك آمریكا برای مقابله با اسلام و نهضت های اسلامی نامید. فتنه گران روز عاشورا، آشكارا به ساحت مقدس حضرت امام حسین علیه السلام اهانت كردند، وجود مبارك حضرت صاحب الزمان (عج) را نفی كردند، مسجد را به آتش كشیدند، روز قدس به نفع اسرائیل شعار دادند، روز 13 آبان، به حمایت از آمریكا عربده كشیدند و... آیا این همه زشتی و پلشتی نفرت انگیز و مقابله آشكار با اسلام و انقلاب و ائمه اطهار(ع) و مردم مسلمان و... قابل انكار است؟ ... و دهها و صدها نمونه دیگر از این دست خیانت ها كه خاتمی و موسوی مرتكب شده اند و فقط فهرست آن مصداق مثنوی هفتاد من كاغذ است كه در این وجیزه نمی گنجد.

2- اكنون باید از نمایندگان فراكسیون اقلیت مجلس كه با خاتمی دیدار كرده اند پرسید؛ آیا شما از اینهمه جنایت و خیانت بی خبر بوده اید؟ این نمونه ها از جمله اعترافات عوامل دستگیر شده فتنه نیست كه توهم «فشار زندان»!! را دستاویز انكار آن قرار دهید. اگر از این همه وطن فروشی و خیانت آشكار خاتمی بی خبر بوده اید كه بدون تعارف و پرده پوشی شایسته نمایندگی ملت نیستید و اگر از این جنایات باخبر بوده اید- كه بوده اید- چرا به آستان بوسی ستون پنجم نشان دار آمریكا، اسرائیل و انگلیس رفته اید؟ و از این آستان بوسی چه منظوری داشته اید؟
واژه «آستان بوسی» از آن روی به كار گرفته شده كه شما آقایان مطابق آنچه در سایت اختصاصی خود آورده اید، به نصیحت و هشدار نزد خاتمی نرفته اید، بلكه «مرید»گونه به دیدار «مراد»! رفته بودید و گوش جان به ترجمان طوطی وار خاتمی از توهم پراكنی و دروغ بافی دشمنان بیرونی و تابلودار سپرده بودید. آیا غیر از این است؟!

3- آیا طرح این پرسش از نمایندگان فراكسیون اقلیت مجلس - آن عده كه به دیدار خاتمی رفته اند- منطقی نیست كه دیدارتان با خاتمی- به گونه ای كه خود شرح داده اید- با دیدار احتمالی شما با جرج سوروس و جین شارپ و ریچارد رورتی و مایكل لدین و... چه تفاوتی دارد؟! مگر نه این كه به گواهی اسناد یاد شده، خاتمی زبان این مهره های نشان دار بیگانه را به كام گرفته و دستورالعمل آنها را در گام دارد؟!
راستی! اگر خیانت های خاتمی كه به گوشه ای از آن اشاره شد را انكار می كنید- كه نمی توانید انكار كنید- چرا از وی درباره ملاقاتش با جرج سوروس صهیونیست سؤال نكردید؟ چرا نظر وی را نسبت به اظهارات صریح نتانیاهو، شیمون پرز، اوباما و... كه خاتمی و هوادارانش را بزرگترین سرمایه اسرائیل نامیده بودند، جویا نشدید؟! آیا نباید از او می پرسیدید كه چرا در جریان فتنه 88 با منافقین و بهایی ها و سلطنت طلب ها و ماركسیست ها مرزبندی نكرده و در مقابل اعلام حمایت های پی در پی این جرثومه های فساد و تباهی كمترین واكنشی نشان نداده است؟! این در حالی است كه همگان شاهد بوده و شاهدیم كه اگر فی المثل، فلان كارمند جزء فلان اداره علیه خاتمی سخنی بر زبان آورد و یا در فلان نشریه دانشجویی از او گلایه ای شود، بلافاصله خبرنگار سایت «كلمه» و یا «پارلمان نیوز» را فرا می خواند و پاسخ به انتقادكننده را وظیفه ملی!! خود می داند!
4- آقایان نماینده فراكسیون اقلیت، شما سال ها در جبهه موسوم به اصلاحات حضور داشته اید و از كم و كیف ماجراهای آن باخبرید. آیا سفر ریچارد رورتی عضو ارشد سازمان «سیا» به ایران در سال 1383 و جلسات متعدد وی با گروه های مدعی اصلاحات را انكار می كنید؟ درباره سفر جان كین، عضو برجسته و استرالیایی تبار MI6 انگلیس به ایران در پاییز 1378- پس از حوادث 18 تیرماه- و نشست های وی با برخی از اعضای مركزیت گروه های یاد شده چه می فرمائید؟ آیا آقای «تموتی گارتن اش» از رهبران صهیونیست های مقیم انگلیس را نمی شناسید و آیا از سفر وی به ایران در شهریورماه 1384 و ملاقات های او با دوستانتان بی خبرید؟! و...
به قول حافظ؛ 
ای كوته آستینان! تا كی درازدستی؟!

5- «عقب نشینی با حفظ تابلو» یكی از محورهای اصلی فرمول مشترك جین شارپ، ریچارد رورتی و جرج سوروس در كودتاهای مخملی است. مطابق این فرمول در صورت شكست كودتای مخملی، یكی از شخصیت های شناخته شده كودتا- بخوانید سران فتنه- ماموریت حفظ حضور خود در عرصه سیاسی كشور را برعهده می گیرد. نكته درخور توجه در این فرمول، آن است كه فتنه گر یاد شده نباید تابلوی اصلی فتنه را پائین بكشد، چرا كه در این حالت، بدنه همراهی كننده- در اینجا، منافقین، بهایی ها، سلطنت طلب ها و...- از پائین آوردن تابلو سرخورده می شوند و آمادگی و روحیه خود را برای همراهی در فتنه های بعدی از دست می دهند! اكنون به اظهارات خاتمی در دیدار با فراكسیون اقلیت مجلس توجه كنید؛ او ضمن آن كه ترجیع بند بازگشت به عرصه را به تلویح و تصریح تكرار می كند از هرگونه مرزبندی با دشمنان بیرونی- آمریكا، اسرائیل و انگلیس- و دنباله های آنها خودداری می كند.

و بالاخره امید است، آن عده از نمایندگان فراكسیون اقلیت مجلس كه با خاتمی دیدار داشته اند، ندانسته و ناخواسته به این جرم بزرگ تن داده باشند و البته در هر دو صورت «آگاهانه یا ناخودآگاه و خواسته یا ناخواسته» آنچه در آن تردیدی نیست، این كه شورای نگهبان مطابق نص صریح قانون، حق تایید صلاحیت آنها را برای ورود دوباره به خانه ملت ندارد. خدمت به مردم- اگر آقایان در پی آن هستند- كه منحصر به نمایندگی مجلس نیست! هست؟!

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
onadunken.hatenablog.com دوشنبه 23 مرداد 1396 05:04 ب.ظ
Normally I do not learn article on blogs, however I
wish to say that this write-up very pressured me to check out and do so!

Your writing style has been surprised me. Thank you,
very nice article.
Can you stretch to get taller? جمعه 6 مرداد 1396 06:35 ب.ظ
I loved as much as you will receive carried out right
here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish.
nonetheless, you command get bought an edginess over
that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly
again as exactly the same nearly a lot often inside case you shield this
increase.
What do eccentric heel drops do? جمعه 6 مرداد 1396 09:17 ق.ظ
Hey I know this is off topic but I was wondering if
you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest
twitter updates. I've been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping
maybe you would have some experience with something like this.
Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to
your new updates.
abusivesanity2790.jimdo.com پنجشنبه 29 تیر 1396 04:32 ق.ظ
Excellent post! We are linking to this great content on our website.
Keep up the great writing.
mallietatsapaugh.jimdo.com یکشنبه 21 خرداد 1396 05:02 ق.ظ
I truly love your site.. Great colors & theme. Did you develop this web site yourself?
Please reply back as I'm wanting to create my own blog and would like to know where
you got this from or just what the theme is called.
Appreciate it!
didacticperfume69.snack.ws چهارشنبه 3 خرداد 1396 12:14 ق.ظ
There's definately a lot to find out about this issue. I like all of the points you have made.
louveniapetrina.myblog.de جمعه 22 اردیبهشت 1396 02:02 ب.ظ
It's hard to come by educated people on this subject, but you sound like
you know what you're talking about! Thanks
manicure پنجشنبه 31 فروردین 1396 11:08 ق.ظ
Hello it's me, I am also visiting this web page regularly, this web
site is truly good and the people are actually sharing fastidious thoughts.
BHW سه شنبه 29 فروردین 1396 06:16 ب.ظ
I love looking through an article that can make people think.
Also, many thanks for permitting me to comment!
BHW پنجشنبه 24 فروردین 1396 10:21 ق.ظ
If some one wants expert view concerning blogging and site-building afterward i advise him/her to pay a quick visit this web site,
Keep up the pleasant work.
چهارشنبه 20 بهمن 1389 04:26 ق.ظ
حاج حسیسن همیشه عمارگونه از حریم ولایت وانقلاب اسلامی دفاع كرده.وهیچگاه در این راه از تهدیدهای دشمنان نترسیده.
زنده باد حاج حسین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
\"دیده بان \"میكوشد تا در عرصه جنگ نرم،سربازی باشد برای دفاع از فرهنگ تشیع و آرمانهای انقلاب و ولایت فقیه وسكویی باشد برای رسیدن به \"بصیرت\"كه مقام معظم رهبری بارها به داشتن آن تاكید كرده . آری رسالت دیده بان سنگین است!خداوند بنده را یاری کند که از عهده این مهم برآیم.
به یاد دیده بانی که گلوله قناسه به میان ابروانش راه یافت ودر راه انجام تکلیف فی سبیل الله شهید شد.
مدیر وب سایت : دیده بان
نویسندگان
آرشیو مطالب
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو